Jednorazowa butelka na mleko matki 50ml

14000

Nowy produkt

Butelka niemowlęca Sterifeed przeznaczona do odciągania i przechowywania pokarmu kobiecego, idealnie nadają się do karmienia niemowląt i pasują do większości smoczków dostępnych na rynku.

Butelki Sterifeed są kompatybilne z laktatorami i zestawami laktacyjnymi oraz wszystkimi akcesoriami ze standardowymi wąskimi szyjkami.

Więcej szczegółów

274 Przedmioty

3,19 zł brutto

Opis

Pojemność50ml

Więcej informacji

ZAUFAJ SPRAWDZONEJ MARCE

Nasze sterylne butelki przeznaczone są do karmienia niemowląt i przechowywania pokarmu. Butelki niemowlęce marki Sterifeed cechuje wysoka jakość wykonania z bezpiecznych dla niemowląt materiałów. Oferowane butelki pasują do większości smoczków na rynku, są kompatybilne z laktatorami i zestawami laktacyjnymi oraz wszystkimi akcesoriami ze standardowymi wąskimi szyjkami.

Doskonale sprawdzą się z laktatorami firmy Ameda (pasują również do laktatorów Lansinoh, Medela, oraz Ardo). Opakowanie foliowe zawiera 1 sztukę butelki o pojemności 50 ml. Butelka jednorazowego użytku.

Zalety:
✔ umożliwiają bezpieczne przechowywanie odciągniętego pokarmu,
✔ są idealne do karmienia niemowląt,
✔ posiadają wyraźną podziałkę na butelce, co pozwala na precyzyjne odmierzenie niezbędnej porcji pokarmu,
✔ średnica butelek pasuje do smoczków o standardowej średnicy zakrętki (posiadamy w ofercie również smoczki firmy Sterifeed),
✔ butelki Sterifeed są odporne na chłodzenie i mrożenie,
✔ wykonane są z polipropylenu; nie zawierają materiałów szkodliwych takich jak BPA lub DEHP; są bezpieczne dla wcześniaków i noworodków,
✔ zwiększona szczelność pomiędzy butelką a zakrętką chroni pasteryzowane mleko przed dostaniem się do wnętrza zanieczyszczeń.

Butelki sterylne 50 ml firmy Sterifeed przeznaczone są do użytku domowego oraz szpitalnego.

W ofercie firmy znajdują się również butelki wielorazowego użytku oraz butelki szklane.

Produkty powiązane