Jednorazowa butelka do karmienia 100ml

14003

Nowy produkt

Butelka niemowlęca Sterifeed przeznaczona do odciągania i przechowywania pokarmu kobiecego. Butelki idealnie nadają się do karmienia niemowląt i pasują do większości smoczków dostępnych na rynku. Butelki Sterifeed są kompatybilne z laktatorami i zestawami laktacyjnymi oraz wszystkimi akcesoriami ze standardowymi wąskimi szyjkami.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

3,99 zł brutto

Więcej informacji

Sterifeed.png

ZAUFAJ SPRAWDZONEJ MARCE

Butelki jednorazowego użytku przeznaczone są do karmienia niemowląt i przechowywania pokarmu. Butelki niemowlęce marki Sterifeed cechuje wysoka jakość wykonania oraz użycie bezpiecznych materiałów. Oferowane przez nas butelki pasują do większości smoczków na rynku. Są kompatybilne z laktatorami i zestawami laktacyjnymi oraz wszystkimi akcesoriami ze standardowymi wąskimi szyjkami.

Doskonale sprawdzą się z laktatorami firmy Ameda, Medela, Ardo oraz Lansinoh.

Butelki są przeznaczone do jednorazowego użytku.

Zalety:
✔ umożliwiają bezpieczne przechowywanie odciągniętego pokarmu,
✔ są idealne do karmienia niemowląt,
✔ butelki posiadają wyraźną podziałkę, która pozwoli na precyzyjne odmierzenie niezbędnej porcji pokarmu,
✔ średnica butelek pasuje do smoczków o standardowej średnicy zakrętki (zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą smoczków firmy Sterifeed),
✔ butelki Sterifeed są odporne na chłodzenie i mrożenie,
✔ wykonane są z polipropylenu; nie zawierają materiałów szkodliwych takich jak BPA lub DEHP; są bezpieczne dla wcześniaków i noworodków,
✔ charakteryzują się zwiększoną szczelnością pomiędzy butelką a zakrętką, dzięki czemu chronią pasteryzowane mleko przed dostaniem się zanieczyszczeń do środka.

Produkt do użytku domowego i szpitalnego.

W ofercie firmy znajdują się również butelki wielorazowego użytku oraz butelki szklane.

Produkty powiązane