ZESTAW 3 szt. jednorazowych butelek do karmienia 100ml

14003

Nowy produkt

Butelka niemowlęca Sterifeed przeznaczona do odciągania i przechowywania pokarmu kobiecego. Butelki idealnie nadają się do karmienia niemowląt i pasują do większości smoczków dostępnych na rynku. Butelki Sterifeed są kompatybilne z laktatorami i zestawami laktacyjnymi oraz wszystkimi akcesoriami ze standardowymi wąskimi szyjkami.

Więcej szczegółów

96 Przedmioty

11,39 zł brutto

Więcej informacji

Sterifeed.png

ZAUFAJ SPRAWDZONEJ MARCE

Zestaw butelek przeznaczonych do karmienia niemowląt i przechowywania pokarmu. Butelki niemowlęce marki Sterifeed cechuje wysoka jakość wykonania oraz użycie bezpiecznych materiałów. Oferowane butelki pasują do większości smoczków na rynku, są kompatybilne z laktatorami i zestawami laktacyjnymi oraz wszystkimi akcesoriami ze standardowymi wąskimi szyjkami.

Doskonale sprawdzą się z laktatorami firmy Ameda (pasują również do laktatorów lansinoh, Medela, oraz Ardo)

Zalety:
✔ butelki umożliwiają bezpieczne przechowywanie odciągniętego pokarmu,
✔ produkt idealnie się sprawdza przy do karmieniu niemowląt,
✔ wyraźna podziałka na butelce, pozwoli na precyzyjne odmierzenie niezbędnej porcji pokarmu,
✔ średnica pasuje do smoczków o standardowej średnicy zakrętki,
✔ butelki Sterifeed są odporne na chłodzenie i mrożenie,
✔ wykonane są z polipropylenu; nie zawierają materiałów szkodliwych takich jak BPA lub DEHP; są bezpieczne dla wcześniaków i noworodków,
✔ zwiększona szczelność pomiędzy butelka a zakrętką chroni pasteryzowane mleko przed dostaniem się zanieczyszczeń.

Zestaw butelek do karmienia sprawdzi się podczas użytku domowego, ale polecany jest również jako produkt do wykorzystania w szpitalach.

W ofercie firmy znajdują się również butelki wielorazowego użytku oraz butelki szklane. Dodatkowo na stronie MilkLab.pl można znaleźć produkty takie jak smoczki jednorazowe i wielorazowe, laktatory elektryczne czy wkładki laktacyjne dla kobiet karmiących piersią.

Produkty powiązane