Chłodziarka na szczepionki i leki 36L

Dla szpitali

Poznaj naszą ofertę urządzeń przeznaczonych do profesjonalnego użytku szpitalnego. Wśród nich znajdują się urządzenia chłodnicze oraz podgrzewacze do mleka i butelek jak i analizator bilirubiny noworodkowej.

Urządzenia chłodnicze

Zapoznaj się z szeroką gamą urządzeń chłodniczych do użytku w placówkach medycznych. Urządzenia firmy Labcold posiadają rejestrator temperatury, któryzbiera dane 24/7 i zapewnia stałą kontrolę nad przechowywanymi materiałami. Dane zbierane są na kartę SD, z której w łatwy sposób można przesłać je do komputera. Chłodziarki dostępne są w kilku pojemnościach, mniejsze modele nadają się do zawieszenia na ścianie. Urządzenia można zamykać na kluczyk i posiadają one alarm otwartych drzwi, alarm zasialania oraz alarm temperatury (za niska oraz za wysoka). Wewnątrz znajduje się oświetlenie LED. Chłodziarka wykorzystuje przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy. Urządzenia są przeznaczone dla szpitali, do użytku profesjonalnego.

Podgrzewacze do mleka i butelek

W swojej ofercie posiadamy podgrzewacz do butelek Laboplay oraz Miris. Urządzenia Laboplay przeznaczone są do ogrzewania butelek, z wykorzystaniem suchego, gorącego powietrza. Wyposażone jest w czujnik rezystancyjny Pt100 lub równoważny oraz precyzyjny regulator temperatury. Urządzenie Miris wykorzystuje bezwodny system, w którym źródłem ciepła sa koraliki posiadające antybakteryjną powłokę.

Analizator bilirubiny noworodkowej

Urządzenie NEO-BIL Plus to zaawansowana i innowacyjna wersja tradycyjnych bilirubimetrów. Służy do analizy bilirubiny całkowitej przez mikrokapilarę w celu śledzenia przebiegu żółtaczki noworodków. Urządzenie jest wyposażone we wbudowaną drukarkę wyników.