Podwójny laktator elektryczny Ameda Finesse – Nowość

Nowy produkt

Laktator Ameda Finesse ma na celu poprawę i pielęgnowanie karmienia piersią mamy.

Przenieś do domu technologię szpitalną z podwójnym elektrycznym laktatorem klasy premium który naśladuje rytm laktatora szpitalnego Ameda Platinum.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

557,99 zł brutto

Więcej informacji

ZAUFAJ SPRAWDZONEJ MARCE

Podwójny laktator elektryczny Ameda Finesse to elegancki, niezawodny laktator inspirowany naszą technologią szpitalną. Laktator Finesse naśladuje rytm ssania laktatora klasy szpitalnej Ameda Platinum® dla wielu użytkowników - dyskretny, osobisty, przeznaczony do codziennego użytku.


Dlaczego warto wybrać Amedę?

  • Bezpieczny pokarm Ameda ma jedyną na rynku zatwierdzoną przez amerykańską agencję FDA barierę zapobiegającą przedostawaniu się pokarmu do drenów. Dzięki czemu chroni mleko matki i dziecko przed bakteriami, pleśnią i wirusami podczas odciągania (Wszystkie laktatory Ameda posiadają system zamknięty). Bariera ta utrzymuje dreny w stanie suchym, zapobiegając przepływowi powietrza między mlekiem a drenem podczas odciągania pokarmu.
  • Więcej pokarmu z laktatorem Ameda Finesse, opartym na naszym laktatorze szpitalnym Platinium zastosowano technologię ComfortFlow naśladującą naturalny rytm ssania dziecka. Zapewnia to maksymalny komfort, który zgodnie z dowodami klinicznymi ułatwia osiągnięcie lepszego przepływu pokarmu.
  • Większy komfort Niezależna regulacja prędkości i ssania z 32 konfigurowalnymi opcjami ustawień odciągania wielofazowego umożliwia wybranie najwygodniejszych ustawień w przypadku zwiększonej laktacji. - Jedyny w Polsce laktator osobisty z niezależną regulacją siły i szybkości ssania w każdej fazie odciągania.
  • Długa żywotność i niezawodne działanie przez cały okres eksploatacji laktatora
  • Umożliwia odsysanie z obu lub tylko jednej piersi
  • Bardzo cicha praca laktatora
  • Największy wybór lejków w różnych rozmiarach: Dla każdej mamy używającej laktatora ważne jest dobranie odpowiedniego lejka dla uzyskania maksymalnego komfortu i efektywności odciągania pokarmu. Laktatory Ameda wyposażone są w lejki o standardowym rozmiarze 25 mm, lecz łatwo można dopasować do niego lejki w innych rozmiarach. Ameda oferuje lejki aż w 7 rozmiarach- by sprostać potrzebom każdej odciągającej pokarm mamy.


Oferowany model jest niebywale uniwersalny dzięki możliwość podłączenia do trzech różnych źródeł zasilania: sieciowego (zasilacz standardowo w zestawie), bateryjnego (6 x AA niedołączone), samochodowego (zasilacz samochodowy do dokupienia). Laktator Ameda Finesse będzie towarzyszył w każdej sytuacji- w domu, na spacerze, w podrózy,


Zaufaj nagradzanej marce cieszącej się zaufaniem szpitali od 1942 roku!


Zawartość zestawu:

- laktator Finesse,
- podwójny zestaw laktacyjny,
- nakrętki oraz podstawki na butelki,
- zapasowy wentylek,
- zasilacz sieciowy, możliwość pracy na 6 bateriach AA (sprzedawane oddzielnie),
- instrukcja obsługi.