O nas

Milklab

Firma DANLAB istnieje na rynku od 2007 r. Nieustająco rozwijamy się, aby odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów. Idziemy naprzeciw zadaniom nam stawianym i każdego roku wprowadzamy do naszego portfolio nowe profesjonalne produkty. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i staramy się spełniać Państwa oczekiwania. Na rynku specjalistycznym znacie nas Państwo pod marką DANLAB, natomiast do Mam docieramy z naszym brandem MILKLAB.

Zdrowie naszych najmłodszych Odbiorców jest dla nas priorytetem. W swojej ofercie posiadamy pełne spektrum profesjonalnych urządzeń do wyposażenia banków mleka kobiecego, jak również laktatory i butelki do użytku domowego.

Profesjonalnym sprzętem dla dzieci i noworodków zajmujemy się od 8 lat. W 2012 roku dostarczaliśmy urządzenia do pierwszego Banku Mleka w Polsce. Współpracujemy z najlepszymi producentami  i posiadamy profesjonalny serwis na sprzedawane urządzenia.

Na przełomie wielu lat byliśmy laureatami wielu nagród podczas Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB.  Produkty prezentowane przez firmę uzyskiwały wiele wyróżnień. Dzięki naszemu zaangażowaniu i wiedzy fachowej od roku 2017 mamy okazję współtworzyć pod względem merytorycznym Laboratorium Wzorcowe podczas Targów EUROLAB. Bierzemy udział w wielu konferencjach branżowych, jesteśmy organizatorami cyklu warsztatów branżowych z którymi cyklicznie odwiedzamy największe polskie miasta.