Zespół

Danuta Katryńska
Dyrektor
Od 11 lat prowadzi firmę DANLAB. Od 8 lat bardzo mocno angażuje się w zdobywanie wiedzy na temat profesjonalnych urządzeń do banków mleka. Uczestniczy w wielu konferencjach. Podąża za nowościami aby móc zaproponować Państwu najlepsze możliwe rozwiązania dla komfortu i bezpieczeństwa Waszych Maleństw.
Lek. med. Jan Sarnowski
Ekspert, konsultant
Pediatra i Neonatolog z II stopniem specjalizacji. Wieloletni ordynator oddziału neonatologicznego szpitala w Jaśle. Dba o zachowanie najwyższych standardów. Doradza naszym specjalistom. Pracuje nad doborem najlepszych sprzętów do banków mleka.
Jarosław Andrzejuk
Kierownik ds. Kluczowych Projektów
Wyjątkowy specjalista w zakresie wyposażania banków mleka kobiecego. Świetnie przeszkolony, podczas licznych zagranicznych szkoleń, w zakresie obsługi sprzętu jaki spotkacie Państwo w bankach mleka. Z firmą DANLAB współpracuje od 6 lat. Instalował i szkolił w zakresie obsługi sprzętu pierwsze banki mleka w Polsce.
Aneta Szymaniuk
Koordynator Serwisu
Koordynuje prace Kolegów w serwisie. Dba aby każdy z Państwa otrzymał pomoc w możliwie najkrótszym czasie. Dopilnowuje aby Państwa zamówienie zostało odpowiednio przygotowanie.
Michał Bagiński
Starszy Specjalista ds. Serwisu
Jest odpowiedzialny za instalacje sprzętów w bankach mleka kobiecego. Zainstaluje, przeszkoli i będzie się z Państwem spotykał podczas corocznych przeglądów. Odpowie na Państwa pytania w zakresie serwisowania i obchodzenia się ze sprzętem specjalistycznym tj. pasteryzator, analizator, komora laminarna.
Zapytaj specjalistę
specjalista