ZESTAW 100 szt. jednorazowych butelek do karmienia 100ml

14003

Nowy produkt

Butelka niemowlęca Sterifeed przeznaczona do odciągania i przechowywania pokarmu kobiecego, idealnie nadają się do karmienia niemowląt i pasują do większości smoczków dostępnych na rynku.

Butelki Sterifeed są kompatybilne z laktatorami i zestawami laktacyjnymi oraz wszystkimi akcesoriami ze standardowymi wąskimi szyjkami.

Więcej szczegółów

200 Przedmioty

279,99 zł brutto

Więcej informacji

Sterifeed.png

ZAUFAJ SPRAWDZONEJ MARCE

Zestaw 100 butelek o pojemności 100 ml przeznaczonych do karmienia niemowląt i przechowywania pokarmu. Butelki niemowlęce marki Sterifeed cechuje wysoka jakość wykonania oraz użycie bezpiecznych materiałów. Oferowane butelki pasują do większości smoczków na rynku, są kompatybilne z laktatorami i zestawami laktacyjnymi oraz wszystkimi akcesoriami ze standardowymi wąskimi szyjkami.

Doskonale sprawdzą się z laktatorami firmy Ameda (pasują również do laktatorów lansinoh, Medela, oraz Ardo)

Zalety:
✔ butelki umożliwiają bezpieczne przechowywanie odciągniętego pokarmu,
✔ produkt idealnie się sprawdza przy karmieniu niemowląt,
✔ wyraźna podziałka na butelce, pozwoli na precyzyjne odmierzenie niezbędnej porcji pokarmu,
✔ średnica pasuje do smoczków o standardowej średnicy zakrętki (zapraszamy do zapoznania się ze smoczkami firmy Sterifeed),
✔ butelki Sterifeed są odporne na chłodzenie i mrożenie,
✔ wykonane są z polipropylenu; nie zawierają materiałów szkodliwych takich jak BPA lub DEHP; są bezpieczne dla wcześniaków i noworodków,
✔ zwiększona szczelność pomiędzy butelka a zakrętką chroni pasteryzowane mleko przed dostaniem się zanieczyszczeń.

Zestaw 100 butelek 100 ml do karmienia sprawdzi się podczas użytku domowego, ale polecany jest również jako produkt do wykorzystania szpitalnego.

W ofercie firmy znajdują się również butelki wielorazowego użytku, butelki szklane, smoczki ortodontyczne, laktatory elektryczne, wkładki laktacyjne oraz wiele innych akcesoriów.

Produkty powiązane