Profesjonalny płyn do dezynfekcji Dansept 0,5l

Środki ochrony

W swojej ofercie posiadamy środki ochrony w postaci płynów do dezynfekcji oraz lamp UV, które pozwalają na szybkie pozbycie się wirusów, bakterii oraz grzybów.

Dansept

Płyny Dansept zapewniają ochronę przed wirusami, grzybami oraz bakteriami. Jest szybkie w użyciu, wystarczy umieścić na ręce ok. 3ml płynu i wcierać go przez 30 sekund. Należy pamiętać, że płynu nie można rozcięczać! Środek produkowany jest na bazie alkoholu etylowego, dzięki czemu cechuje się wysoką jakością. Posiada pozwolenie na obrót produktem biobójczym, został zgłoszony do rejestru produktów leczniczych, wyrobów medycznych i produktów biobójczych.

Lampy UV-C

W swojej ofercie posiadamy również lampy UV-C, które pozwalają na dezynfekcję pomieszczeń. Emitują one specjalne światło, które niszczy nieodwracalnie wirusy, grzyby, pleśnie, drożdże i bakterie.

Lampa Poker

Lampa UVC Poker oferuje skuteczność i pewność dezynfekcji. Jej zakup to inwestycja w zdrowie i bezpieczeństwo. Pozwala na ochronę zdrowia Twojego oraz Twoich najbliższych. Może być stosowana w ośrodkach ochrony zdrowia, biurach z systemami klimatyzacji i bez, aptekach, laboratoriach badawczych, przemyśle farmaceutycznym, magazynach, pomieszczeniach dla zwierząt i wielu innych!

Lampa przepływowa dwufunkcyjna UVC

Urządzenie to pozwala na dezynfekcję przedmiotów i powierzchni. Zabija wirusy, bakterie, pleśnie oraz inne drobnoustroje. Korzystając z lampy w trybie otwartym, należy mieć na uwadze, że pomieszczenie powinno być puste – zwierzęta ani ludzie nie mogą przebywać w pomieszczeniu podczas pracy lampy. W trybie otwartym komora promiennika jest otwarta, dezynfekują się w ten sposób przedmioty i powierzchnie. W trybie zamkniętym komora promiennika jest zamknięta – w ten sposob filtruje się i oczyszcza powietrze (w tym przypadku można przebywać w pomieszczeniu).

Ochrona zdrowia i życia

W dzisiejszych czasach szczególnie ważne jest aby oczyszczać w odpowiedni sposób powierzchnie jak i powietrze. Należy pamiętać o regularnej dezynfekcji rąk, przecieraniu powierzchni które mają kontakt z dużą ilością osób oraz filtrowaniu powietrza wewnątrz zaludnionych pomieszczeń.