Akcesoria do karmienia niemowląt

Poznaj akcesoria okołoporodowe, które pozwolą Ci zadbać o komfort i zdrowie zarówno podczas, jak i po okresie ciąży. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości akcesoria do karmienia niemowląt, które wspierają zdrowy rozwój dziecka oraz ułatwiają codzienne wyzwania związane z pielęgnacją niemowląt.

Nakładki i osłonki na brodawki

Oferujemy różnorodne rozwiązania chroniące delikatną skórę piersi przed otarciami i dyskomfortem podczas karmienia piersią. Nasze nakładki są wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, zapewniając jednocześnie łatwość użytkowania.

Maść z lanoliną

Znajdziesz u nas wysokiej jakości maści z lanoliną, które doskonale nawilżają i regenerują skórę w okolicach brodawek. Dzięki naturalnym składnikom zapewniają one bezpieczną pielęgnację, szczególnie podczas intensywnego okresu karmienia piersią.

Wkładki laktacyjne

W ofercie posiadamy wkładki laktacyjne, które zapewniają skuteczną ochronę przed przeciekaniem mleka podczas karmienia piersią. Wygodne, oddychające materiały gwarantują uczucie suchości i komfortu przez cały dzień. Posiadamy wkładki laktacyjne jednorazowe oraz wielorazowe, które można łatwo czyścić w pralce.

Szczotki do mycia butelek

Dla rodziców decydujących się na karmienie butelką, proponujemy szczotki dedykowane do delikatnego mycia i utrzymania higieny butelek. Odpowiednie do wszelkich kształtów i rozmiarów, szczotki są łatwe w użyciu i skutecznie eliminują bakterie. Małe szczotki z zestawu przeznaczone są do czyszczenia smoczków.

Najwyższej jakości akcesoria do karmienia – dostępne w sklepie Milklab.pl

Wszystkie oferowane przez nas produkty są starannie wyselekcjonowane pod kątem bezpieczeństwa, jakości oraz funkcjonalności. Dbamy o to, abyś jako nowa mama mogła skoncentrować się na najważniejszych chwilach z dzieckiem, mając pewność, że nasze akcesoria wspomagają Cię w tej pięknej, choć czasami wymagającej roli rodzica. Zapoznaj się z naszym asortymentem i doświadcz komfortu oraz funkcjonalności, które przynoszą proponowane produkty.