Butelka wielorazowa do karmienia ze smoczkiem 250 ml

Nowe

Zapoznaj się z nowościami na naszej stronie. Staramy się cały czas uzupełniać swój asortyment, tak aby posiadać w ofercie wszystkie niezbędne produkty, które mogą się przydać rodzicom małych dzieci. Sprawdź nowe produkty!

Produkty wysokiej jakości

Dbamy o to, żeby oferowane przez nas produkty były wysokiej jakości, wykonane z bezpiecznych materiałów oraz praktyczne i polecane wśród rodziców.

Nowości na skale światową

Współpracujemy również z markami zagranicznymi i oprócz nowości od polskich producentów, wprowadzamy również nowości od nich. Chcemy zapewnić szeroki wybór asortymentu dla wszystkich rodziców – dlatego ciągle pracujemy nad zjednywaniem sobie nowych marek.

Nowości od Milklab

Jako marka staramy się również wprowadzać swoje nowości – np. zestawy startowe dla Mam skomponowane przez nasz zespół, które zawierają w sobie wszystkie niezbędne produkty dla świeżo upieczonej Mamy. Dostępne są trzy warianty, więc pakiet można dostosować cenowo jak i produktowo do swoich indywidualnych preferencji. Polecamy zestawy dla Mam jak i jako prezent dla Mamy.

Nowe produkty

Najnowsze produkty znajdziesz w zakładce “Nowe”, ale również w pozostałychj zakładkach, do których przynależą produkty. W związku z tym nowe butelki znajdziesz i w zakładce dotyczących nowości jak i w kategorii “Przechowywanie pokarmu”.

Zachęcamy do zapoznania z całym naszym asortymentem naszego sklepu. Posiadamy szeroką gamę produktów okołoporodowych, które ułatwiają okres przyjścia dziecka na świat i wspierają rodziców już w pierwszych krokach rodzicielstwa. Artkuły, które oferujemy pochodzą od znanych marek, które są znane i cenione nie tylko w Polsce ale i równiez na świecie. Wyprobuj nasze produkty, zaufaj sprawdzonym, polecanym markom i ciesz się okresem macierzyństwa oraz tacierzyństwa w spokoju i wygodzie!