Butelka wielorazowa do karmienia 100 ml

Bestsellery

Poznaj nasze najlepiej sprzedające się oraz najbardziej polecane produkty. Sprawdź co zdobyło największe uznanie wśród naszych klientów.

Wyjątkowe bestsellery

Innowacyjne butelki dla maluszków

Nasze butelki wykonane są z materiałów bezpiecznych dla dziecka, nie zawierają BPA. Dodatkowo można wybierać wśród szerokiej gamy pojemności butelek zarówno jednorazowych jak i wielorazowych. Posiadamy również modele szklane, które podbijają serca naszych klientów.

Smoczki dopasowane do potrzeb

W swojej ofercie posiadamy smoczki wielorazowe oraz jednorazowe. Wśród nich można równiez wybrać spośród różnych modeli. Smoczki jednorazowe posiadamy w wydaniu standardowym, wcześniak oraz ortodontycznym. Smoczki wielorazowe występują w wydaniu standardowym oraz wcześniak.

 

Smoczki standardowe posiadają 3 otwory przepływowe, które zapewniają średni przepływ mleka, a smoczki typu wcześniak zapewniają wolny przepływ, przez 1 otwór, który jest lepiej dopasowany do dzieci urodzonych przedwcześnie.

Laktatory wspierające karmienie piersią

Oferowane przez nas laktatory wspomagają karmienie piersią i pomagają rozkręcić laktację. Wspieramy wszystkie Mamy, niezależnie od podjętej decyzji odnośnie karmienia. Laktatory Ameda wspierają laktację i pomagają w jej utrzymaniu jak i rozpoczęciu. Nadają się zarówno do długotrwałej pracy jak i dorywczej.

Akcesoria ułatwiające karmienie

Posiadamy również wiele akcesoriów takich jak zaworki do laktatorów, które okazały się bestellerami wśród naszych produktów. Chętnie kupowane są również wkładki laktacyjne, które wspomagają Mamy w okresie laktacji.

Nasze bestsellery obejmują praktycznie wszystkie kategorie proponowanych przez nas produktów.