Podwójny laktator elektryczny

Zapraszamy do zapoznania się z laktatorem podwójnym Ameda, który umożliwia odciąganie z jednej lub dwóch piersi jednocześnie – w zależności od potrzeb.

Laktatory Ameda

Ameda, jako lider innowacji w dziedzinie produktów do karmienia piersią, wprowadziła na rynek laktator podwójny Mya Joy. To zaawansowane urządzenie, stworzone z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajnośi, wygody i higieny podczas procesu odciągania mleka. Laktator podwójny od Ameda to doskonały wybór dla mam, które pragną optymalnego doświadczenia karmienia piersią.

Cicha praca

Podwójny laktator elektryczny Ameda Mya Joy zapewnia cichą pracę, dzięki czemu można odciągać mleko nawet w obecności śpiącego dziecka. Posiada również możliwość pracy na samych bateriach oraz uchwyt do zaczepienia laktatora za pasek/szlufkę, dzięki czemu Mama może wykonywać różne czynności podczas użytkowania laktatora.

Wiele poziomów i trybów pracy

Laktator podwójny elektryczny Ameda Mya Joy posiada 12 poziomów ekspresji i 6 poziomów trybu stymulacji. Dzięki temu można dopasować pracę laktatora do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Kompatybilne wymienne akcesoria

Laktatora podwójny od Ameda posiada szeroką gamę wymiennych akceosriów, które należy zmieniać z racji zużycia oraz higieny. W ofercie naszego sklepu znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria, których możesz potrzebować podczas korzystania z laktatora.

Użytkowanie laktatora

Podwójny laktator elektryczny Mya Joy może być użytkowany zarówno przez kobiety karmiące wyłącznie odciągniętym mlekiem, jak i przez Mamy, które chcą wesprzeć się laktatorem podczas karmienia. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria takie jak zestawy laktacyjne oraz różnego rozmiaru lejki. Dodatkowo posiadamy w sprzedaży równiez butelki, w których można przechowywać odciągnięte mleko mamy, a nawet je mrozić. Nadają się również do karmienia bezpośrednio z nich dziecka.