Profesjonalny płyn do dezynfekcji Dansept 0,5l

Płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni

 

Oferowane płyny do dezynfekcji skóry posiadają szerokie spektrum działania i zwalczają wirusy, bakterie oraz grzyby. Dansept jest produktem, który pozwala na skuteczne oczyszczanie, posiada pozwolenie na obrót produktem biobójczy. Został zgłoszony do rejestru produktów leczniczych, wyrobów medycznych i produktów biobójczych, zgodnie z ustawa o wyrobach art. 55 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 528/2012 z dnia 22 maja 2012r. W związku z tym jest to środek do dezynfekcji, który jest pewnym środkiem i znajdzie swoje zastosowanie wszędzie. Produkty do dezynfekcji wykorzystywane są na szeroką skalę w wielu miejscach – zarówno do czyszczenia niewielkich powierzchni jak i jako chemia do dezynfekcji narzędzi chirurgicznych. Płyny i środki dezynfekcyjne przeznaczone są do ochrony zdrowia i życia.

 

Skuteczna Ochrona: Odkryj Naszą Ofertę Płynów do Dezynfekcji dla Rąk i Powierzchni

 

Dansept jest środkiem uniwersalnym – może być stosowany jako preparat do dezynfekcji rąk i powierzchni. Wyprodukowany jest na bazie alkoholu etylowego, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką jakością. Sprawdzony preparat jest gotowy do bezpośredniego użycia – wystarczy umieścić na ręce ok. 3 ml płynu i wcierać przez 30 sekund. Należy pamiętać, że preparatu do dezynfekcji nie można rozcieńczać. Środek dezynfekcyjny zapewnia wysoką skuteczność i bezpieczeństwo. Dzięki swojemu podwójnemu zastosowania, płyn do dezynfekcji Dansept sprawdzi się praktycznie w każdej sytuacji. Niezależnie czy chcesz w odpowiedni sposób oczyścić powierzchnię, czy też zadbać o czystość swojej skóry. Idealnie nadaje się do m.in. w placówek medycznych, przychodni, gabinetów stomatologicznych oraz szpitali do użytku profesjonalnego – do dezynfekcji małych powierzchni oraz dezynfekcji sprzętu medycznego. Środki przeznaczone są do użytku również w pozamedycznym środowisku.

 

Bezpieczeństwo w Domu: Środki do Dezynfekcji Powierzchni w Najwyższej Jakości

 

Profesjonalne środki dezynfekujące powierzchnie są szeroko stosowane w miejscach publicznych. W związku z tym posiadamy w ofercie płyn do dezynfekcji 5l, który starcza na dłużej. Zalecane jest stosować takie środki w szkołach, przedszkolach, urzędach, biurach, galeria handlowych, salonach kosmetycznych, ale również w gospodarstwach domowych. Środki do dezynfekcji powierzchni w domu dostępne są w mniejszych pojemnościach: 0,5, 1 oraz 2 litra. Można wybrać również spośród różnych butelek: z pompką, z atomizerem oraz z zamknięciem flip-top. Dzięki temu można dostosować płyn do swoich indywidualnych potrzeb i zapewnić sobie najlepszą wydajność i ochronę. Nadaje się idealnie do szybkiej dezynfekcji powierzchni sprzętów, skóry rąk, akcesoriów kosmetycznych.

 

Skóra Bezpieczna i Czysta: Odkryj Nasze Płyny do Dezynfekcji Skóry

 

Płyny do dezynfekcji rąk umożliwiają zachowanie higieny bez użycia wody. Posiadają atrakcyjną formę płynu, który w łatwy sposób można rozprowadzić na skórze. W dzisiejszych czasach szczególnie ważne jest zachowanie bezpieczeństwa, ludzie są coraz bardziej świadomi, jak duży wpływ na roznoszenie chorób ma zachowanie odpowiedniej higieny rąk. Miejsca o dużym natężeniu ludzi można wyposażać w płyn do dezynfekcji rąk 5l, dzięki czemu wszyscy mogą z niego skorzystać. Dzięki zapewnieniu odpowiedniej ochrony możemy ustrzec się wielu chorób. Ważne jest, żeby wybierać produkty, które są przebadane i rzeczywiście działają na różnego rodzaju drobnoustroje, wtedy możemy zapewnić sobie regularną dezynfekcję i usuwać sprawnie zagrożeni.

 

Płyn Dezynfekcyjny do Rąk 5L: Długotrwała Ochrona w Dużym Opakowaniu

Ze względu na różne potrzeby ludzi, oferujemy płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni w różnych pojemnościach oraz w różnych opakowaniach. Wybierz najbardziej ekonomiczną opcję dla siebie i zniweluj szkodliwe drobnoustroje. Nasze preparaty o potwierdzonym działaniu to:

  • Dansept 0,5l z pompką
  • Dansepti 0,5l z zamknięciem flip-top
  • Dansept 0,5l z atomizerem
  • Dansept 1l z zakrętką
  • Dansept 1l z pompką
  • Dansept 1l ze spryskiwaczem
  • Dansept 1l z zamknięciem flip-top
  • Dansept 2l z zakrętką
  • Dansept 5l z zakrętką

 

Wiemy, że wygoda użytkowania jest równie ważna jak skuteczność, dlatego zapewniamy tak szeroki wybór produktów. Każdy klient może indywidualnie dopasować płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni do swoich potrzeb. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie najwyższej higieny i skuteczności. Proponowane środki przeznaczone są zarówno do odkażania skóry jak i mycia i dezynfekcji powierzchni. Świetnie zdadzą egzamin w placówkach medycznych i pozamedycznych. Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem – sprawdź ofertę naszego sklepu. Zachęcamy do skorzystania z promocji na naszej stronie.