Butelka wielorazowa na mleko matki 50 ml

Przechowywanie pokarmu

Przechowywanie pokarmu stanowi bardzo ważny aspekt dla młodych rodziców. Butelki Sterifeed przeznaczone są do karmienia ale również do przechowywania pokarmu w lodówce oraz do jego mrożenia. Dodatkowo są one kompatybilne z zestawami laktacyjnymi Ameda, więc można odciągać mleko bezpośrednio do buteleczek, a następnie nakarmić z nich dziecko lub wstawić zawartość do chłodziarki.

Zapoznaj się z naszym asortymentem przeznaczonym do przechowywania pokarmu – znajdziesz u nas butelki jednorazowe, wielorazowe oraz szklane w różnych pojemnościach.

Butelki jednorazowe

Butelki jednorazowe dostępne są w czterech pojemnościach: 50ml, 100ml, 130ml oraz 250ml. Każda z nich posiada naniesioną wyraźną skalę, która pozwala na precyzyjne odmierzenie pokarmu oraz wygodną zakrętkę do szczelnego zamknięcia zawartości. Dodatkowo każda z nich jest kompatybilna ze smoczkami marki Sterifeed, ale i ze smoczkami ze standardowym gwintem, które są dostępne na rynku.

Butelki wielorazowe

Butelki wielorazowe również dostępne są również w czterech pojemnościach: 50ml, 100ml, 130ml oraz 250ml. Posiadają zakrętkę, która pozwala na szczelne zamknięcie zawartości przed umieszczeniem jej w lodówce lub zamrażarce. Na boku butelki naniesiona jest wyraźna skala, która ułatwia odmierzenie ilości pokarmu. Butelki wielorazowe również nadają się do karmienia, ze względu na to są kompatybilne ze smoczkami Sterifeed oraz innymi smoczkami dostępnymi na rynku (smoczki ze standardowym gwintem).

Butelki szklane

Ekologiczne, szklane butelki dostępne są w pojemnościach: 120ml oraz 240ml. Zakręcane są za pomocą wygodnej, plastikowej zakrętki oraz można nakręcić na nie smoczki Sterifeed jak i również inne smoczki dostępne na rynku, ze standardowym gwintem. Nadają się do wielokrotnego użytku i są łatwe w czyszczeniu. Ze względu że są szklane, mogą służyć przez bardzo długi czas. Każda posiada wyraźną skalę, naniesioną z boku – w kolorze czerwonym lub niebieskim.

Pojemniki do zbioru siary

W ofercie posiadamy również pojemniki do zbioru siary oraz strzykawkę do zbioru siary – są to produkty szczególnie przydatne w początkowym okresie po porodzie lub tuż przed nim. Pojemniki oferowane są w dwupaku i posiadają specjalnie wyprofilowane dno, które ułatwia pobranie z nich każdej kropli cennej siary. Strzykawka posiada wyraźną skalę, a jej pojemność wynosi 1ml, pozwala na precyzyjne pobranie siary.

Bezpieczne przechowywanie pokarmu

Metody oraz bezpieczeństwo przechowywania pokarmu są bardzo istotne, ze względu na delikatność małych dzieci. Oferowane butelki wykonane są z materiałów bezpiecznych, nie zawierają BPA, dzięki czemu można je wykorzystywać do karmienia najmłodszych.