Akcesoria do laktatorów

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą akcesoriów do laktatorów. Wypróbuj akcesoria, które pomogą Ci w dostosowaniu procesu do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zestawy laktacyjne

W swojej ofercie posiadamy zestawy laktacyjne, które są przystosowane do pracy z laktatorami Ameda. Wśród nich posiadamy modele pojedyncze (do odciągania pokarmu z jednej piersi) oraz modele podwójne (do odciągania pokarmu z obu piersi równocześnie) oraz modele dobowe, które można wykorzystywać przez 24 godziny. Zestawy laktacyjne są w pełni wyposażone, wystarczy podpiąć je do laktatora i można z nich skorzystać.

Lejki do laktatorów

Wśród akcesoriów do laktatorów wyróżnić można również lejki oraz wkładki redukujące, które pozwalają w odpowiedni sposób dopasować proces odciągania do swoich indywidualnych potrzeb. W zależności od rozmiaru piersi, należy odpowiednio dobrać lejek, tak żeby zapewnić sobie wygodę oraz komfort odciągania jak i również nie narazić się na ból i podrażnienia.

Akcesoria do laktatorów

Posiadamy w ofercie również wiele drobnych elementów zastępczych, które należy ze względów higienicznych wymieniać w zestawach laktacyjnych – takich jak membranki silikonowe, złączki do przewodów silikonowych, przewody silikonowe, wentylki do laktatorów.

Istota akcesoriów do laktatorów

Akcesoria do laktatorów są bardzo ważne i istotne w całym procesie. Ich odpowiedni wybór pozwala na zapewnienie pewnej laktacji jak i jej rozkręcenie. Komfort podczas odciągania jest bardzo istotny i może znacznie wpłynąć na produkcję mleka. Dlatego ważne, żeby podczas tego procesu czuć się swobodnie i nie odczuwać bólu ani dyskomfortu. Ze względu na to bardzo ważne jest, żeby dobrać odpowiednie dla swojej anatomii oprzyrządowanie do laktatora. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu – w asortymencie posiadamy m.in. laktatory elektryczne oraz ręczne.