Podgrzewacz do butelek Miris

Podgrzewacz do butelek i strzykawek

Zapoznaj się z naszą oferta innowacyjnych podgrzewaczy do butelek, które nie wykorzystują systemu wodnego do nagrzewania. Urządzenia sprawiają, że karmienie staje się prostsze, szybsze i wygodniejsze.

Kontrola temperatury

Podgrzewacze do butelek umożliwiają ścisłą kontrolę temperatury. Model od firmy Laboplay działa w zakresie od 5°C powyżej temperatury otoczenia do 40°C. Urządzenie od Miris natomiast umożliwia regulację w zakresie od 10 do 80°C co 0,5°C.

Szybkość i efektywność

Oba modele podgrzewaczy do butelek zapewniają szybkie podgrzanie płynów i umożliwiają błyskawiczne przygotowanie posiłków.

Uniwersalność i zgodność

Podgrzewacz do butelek i strzykawek obu firm umożliwia podgrzewanie zarówno mniejszych jak i większych butelek. Modele są kompatybilne z większością dostępnych na rynku butelek.

Proste użytkowanie

Urządzenia są proste w obsłudze i intuicyjne, dzięki czemu ustawisz wymagane parametry w łatwy i szybki sposób.

Bezpieczeństwo dla dzieci

Podgrzewacz do butelek i strzykawek wyposażony jest w wewnętrzne systemy zabezpieczeń, które pozwalają na eliminację przegrzania.

Design przystosowany do codziennego użytkowania

Oba modele charakteryzują się kompaktowym i eleganckim designem, co sprawia, że są łatwe do przechowywania i idealne do użytku codziennego.

Zalety podgrzewaczy do butelek

  • szybkość i efektywność – podgrzewacze do butelek umożliwiają szybkie podgrzewanie mleka czy jedzenia dla niemowląt
  • precyzyjne kontrolowanie temperatury – podgrzewacze umożliwiają kontrolę temperatury podgrzewania i precyzyjne dostosowanie ciepła podczas procesu, dzięki czemu zapobiega się przegrzaniu produktu
  • uniwersalność – modele są kompatybilne z różnymi rodzajami butelek
  • łatwość użytkowania – panele sterowania zapewniają łatwą i intuicyjną obsługę, nawet dla osób które obsługują je pierwszy raz
  • przenośność – podgrzewacze posiadają zwartą, kompaktową budowę dzięki czemu są łatwe nawet w przenoszeniu
  • wspieranie karmienia piersią i butelkowego – podgrzewacze są przydatne zarówno dla kobiet, które wybierają karmienie piersią, ale chcę podać mleko w odpowiedniej temperaturze, jak i dla rodziców którzy chcą karmić butelką i chcą odpowiednio ogrzać przygotowany pokarm

Urządzenia nadają się do użytku profesjonalnego, w szpitalach i placówkach medycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym wyborem urządzeń przeznaczonych do profesjonalnego użytku szpitalnego, w tym specjalistycznymi chłodziarkami medycznymi. Odkryj pełen asortyment dostępny w naszej ofercie!