Podgrzewacz do butelek Miris

Podgrzewacz do butelek i strzykawek

Zapoznaj się z naszą oferta innowacyjnych podgrzewaczy do butelek, które nie wykorzystują systemu wodnego do nagrzewania. Urządzenia sprawiają, że karmienie staje się prostsze, szybsze i wygodniejsze.

 • Kontrola temperatury – Podgrzewacze do butelek umożliwiają ścisłą kontrolę temperatury. Model od firmy Laboplay działa w zakresie od 5°C powyżej temperatury otoczenia do 40°C. Urządzenie od Miris natomiast umożliwia regulację w zakresie od 10 do 80°C co 0,5°C.
 • Szybkość i efektywność – Oba modele podgrzewaczy do butelek zapewniają szybkie podgrzanie płynów i umożliwiają błyskawiczne przygotowanie posiłków.
 • Uniwersalność i zgodność – Podgrzewacz do butelek i strzykawek obu firm umożliwia podgrzewanie zarówno mniejszych jak i większych butelek. Modele są kompatybilne z większością dostępnych na rynku butelek.
 • Proste użytkowanie – Urządzenia są proste w obsłudze i intuicyjne, dzięki czemu ustawisz wymagane parametry w łatwy i szybki sposób.
 • Bezpieczeństwo dla dzieci – Podgrzewacz do butelek i strzykawek wyposażony jest w wewnętrzne systemy zabezpieczeń, które pozwalają na eliminację przegrzania.
 • Design przystosowany do codziennego użytkowania – Oba modele charakteryzują się kompaktowym i eleganckim designem, co sprawia, że są łatwe do przechowywania i idealne do użytku codziennego.

Zalety podgrzewaczy do butelek

 • szybkość i efektywność– podgrzewacze do butelek umożliwiają szybkie podgrzewanie mleka czy jedzenia dla niemowląt
 • precyzyjne kontrolowanie temperatury– podgrzewacze umożliwiają kontrolę temperatury podgrzewania i precyzyjne dostosowanie ciepła podczas procesu, dzięki czemu zapobiega się przegrzaniu produktu
 • uniwersalność– modele są kompatybilne z różnymi rodzajami butelek
 • łatwość użytkowania– panele sterowania zapewniają łatwą i intuicyjną obsługę, nawet dla osób które obsługują je pierwszy raz
 • przenośność– podgrzewacze posiadają zwartą, kompaktową budowę dzięki czemu są łatwe nawet w przenoszeniu
 • wspieranie karmienia piersią i butelkowego– podgrzewacze są przydatne zarówno dla kobiet, które wybierają karmienie piersią, ale chcę podać mleko w odpowiedniej temperaturze, jak i dla rodziców którzy chcą karmić butelką i chcą odpowiednio ogrzać przygotowany pokarm

 

Urządzenia nadają się do użytku profesjonalnego, w szpitalach i placówkach medycznych. Zobacz również nasze butelki do przechowywania pokarmu, które można używać z tymi modelami.

Podgrzewacz do butelek dla niemowląt

Podgrzewacz do butelek dla niemowląt to urządzenie, które ułatwia rodzicom szybkie i bezpieczne podgrzewanie mleka czy pokarmów stałych do odpowiedniej temperatury. Urządzenia występują również w wersji profesjonalnej, która wykorzystywana jest w szpitalach i podmiotach medycznych. Zapewniają bezpieczne podgrzanie, na wybraną temperaturę, dzięki czemu mamy pewność że maluszek dostaje to co najlepsze.

Elektryczny podgrzewacz do mleka

Elektryczny podgrzewacz do mleka to urządzenie zaprojektowane do szybkiego i bezpiecznego podgrzewania mleka matki i płynnych pokarmów dla niemowląt. Występują w wersji wodnej i bezwodnej. Część modeli umożliwia również podgrzanie strzykawek z siara lub mlekiem.

 

Podgrzewacz do butelek utrzymujący temperaturę

Część podgrzewaczy utrzymuje temperaturę przez dłuższy czas. Jest to szczególnie przydatne, kiedy nie wiemy w którym momencie będzie nam potrzebne mleko. Umożliwia to podgrzanie mleka i utrzymanie w żądanej temperaturze przez dłuższy czas. W ten sposób mamy gotowy pokarm zawsze pod ręka.

Podgrzewacz do butelek cena

Oferujemy dwa modele podgrzewaczy do mleka, w wersji szpitalnej. Urządzenie firmy Miris jest urządzeniem bezwodnym, posiada koraliki grzewcze, które pozwalają na osiągnięcie przez pokarm odpowiedniej temperatury. Model Laboplay również nie wymaga stosowania wody, dzięki czemu mamy pewność, że do pokarmu nie przedostało się nic z wnętrza.

Produkty są do użytku profesjonalnego i tańszy model można zakupić już w cenie 4499,99zł. W ofercie posiadamy również butelki, które można używać wraz z urządzeniem: