Chłodziarka na szczepionki i leki 36L

Urządzenia chłodnicze

Zapoznaj się z wyjątkowymi chłodziarkami marki Labcold i CoolMed, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu bezpiecznego i precyzyjnego przechowywania materiałów wymagających kontrolowanej temperatury. Odkryj chłodziarki medyczne – różnorodne modele o różnych pojemnościach!

Chłodziarki medyczne – różnorodność modeli

Urządzenia marki Labcold dostępne są w różnych pojemnościach: 36l, 66l, 150l a nawet 340l! Dostępne są również w wersji z przeszklonymi drzwiami – na zamówienie. Mniejsze modele można wieszać na ścianie.

Inteligentny design

Modele marki Labcold posiadają system rejestracji temperatury 24/7, który zbiera dane na kartę SD. Z niej w łatwy sposób można przesłać dane do komputera. Urządzenia wyposażone są w alarmy otwartych drzwi, alarm wysokiej i niskiej temperatury oraz alarm braku zasilania.

Labcold

Firma Labcold to ceniony producent sprzętu chłodniczego medycznego, znany na całym świecie z dostarczania niezawdonych urządzeń. W firmie nieustannie inwestują w badania i rozwój, tak aby wprowadzać innowacyjne produkty. Każdy z produktów jest zaprojektowany z myślą o specyficznych wymaganiachj medycznych i laboratoryjnych.

CoolMed

CoolMed jest brytyjską marką w branży chłodnictwa. Ich asortyment obejmuje głównie chłodziarki i zamrażarki. Urządzenia łączą zaawansowaną technologię z łatwością użytkowania.

Urządzenia chłodnicze w placówkach medycznych

Urządzenia chłodnicze stanowią ważną część wyposażenia wielu szpitali, Banków Mleka oraz pozostałych placówek medycznych. Ważne jest, żeby chłodziarki zapewniały odpowiednią temperaturę oraz możliwość jej regulacji oraz informowały użytkowników i wszelkich nieprawidłowościach. Ze względu na restrykcyjne przepisy dotyczące przechowywania materiałów w takich miejscach, urządzenia chłodnicze muszą spełniać wymagające normy oraz zapewniać pewność działania.

W ofercie urządzeń przeznaczonych do profesjonalnego użytku szpitalnego posiadamy również podgrzewacze do mleka i butelek – zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem!