Chłodziarka na szczepionki i leki 36L

Chłodziarki farmaceutyczne

Zapoznaj się z wyjątkowymi chłodziarkami marki Labcold i CoolMed, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu bezpiecznego i precyzyjnego przechowywania materiałów wymagających kontrolowanej temperatury. Odkryj chłodziarki medyczne – różnorodne modele o różnych pojemnościach!

Chłodziarki medyczne – różnorodność modeli

Urządzenia marki Labcold dostępne są w różnych pojemnościach: 36l, 66l, 150l a nawet 340l! Dostępne są również w wersji z przeszklonymi drzwiami – na zamówienie. Mniejsze modele można wieszać na ścianie. Umożliwiają między innymi przechowywanie pokarmu na oddziałach neonatologicznych.

Inteligentny design

Modele marki Labcold posiadają system rejestracji temperatury 24/7, który zbiera dane na kartę SD. Z niej w łatwy sposób można przesłać dane do komputera. Urządzenia wyposażone są w alarmy otwartych drzwi, alarm wysokiej i niskiej temperatury oraz alarm braku zasilania.

  • Labcold

Firma Labcold to ceniony producent sprzętu chłodniczego medycznego, znany na całym świecie z dostarczania niezawdonych urządzeń. W firmie nieustannie inwestują w badania i rozwój, tak aby wprowadzać innowacyjne produkty. Każdy z produktów jest zaprojektowany z myślą o specyficznych wymaganiachj medycznych i laboratoryjnych.

  • CoolMed

CoolMed jest brytyjską marką w branży chłodnictwa. Ich asortyment obejmuje głównie chłodziarki i zamrażarki. Urządzenia łączą zaawansowaną technologię z łatwością użytkowania.

Chłodziarki farmaceutyczne w placówkach medycznych

Urządzenia chłodnicze stanowią ważną część wyposażenia wielu szpitali, Banków Mleka oraz pozostałych placówek medycznych. Ważne jest, żeby chłodziarki zapewniały odpowiednią temperaturę oraz możliwość jej regulacji oraz informowały użytkowników i wszelkich nieprawidłowościach. Ze względu na restrykcyjne przepisy dotyczące przechowywania materiałów w takich miejscach, urządzenia chłodnicze muszą spełniać wymagające normy oraz zapewniać pewność działania.

Chłodziarki na leki

Chłodziarki na leki to specjalistyczne urządzenia przeznaczone do przechowywania leków w kontrolowanych warunkach temperaturowych. Urządzenia są niezbędne w wielu placówkach medycznych, aptekach, laboratoriach, a także w domach u pacjentów, którzy wymagają specjalnego przechowywania leków np. insulina, szczepionki. Ich kluczową cechą jest odpowiednie utrzymanie temperatury.

Chłodziarka medyczna na szczepionki

Chłodziarki medyczne na szczepionki to urządzenia zaprojektowane do przechowywania różnego rodzaju szczepionek, które wymagają precyzyjnej kontroli temperatury. Dzięki temu mogą zachować swoją skuteczność oraz zdatność do działania. Chłodziarki niezbędne są w szpitalach, klinikach, aptekach i centrach szczepień.

Chłodziarka farmaceutyczna cena

Chłodziarki farmaceutyczne można zakupić w różnych cenach, w zależności od pojemności, wyposażenia itp. Najtańsze, małe urządzenia można zakupić w cenie ok. 3200 zł, większe urządzenia kosztują w granicach ok. 4500 – 6000 zł.

Oferujemy urządzenia do użytku profesjonalnego, w szpitalach i placówkach medycznych. Posiadamy w sprzedaży również butelki do przechowywania pokarmu w szpitalach oraz woreczki do przechowywania pokarmu.