Smoczek ortodontyczny ze średnim przepływem dla niemowląt, jednorazowy

Smoczki jednorazowe

Poznaj szeroką gamę smoczków jednorazowych, które dostępne są w trzech wariantach. Smoczki jednorazowe przeznaczone są do karmienia dzieci, dzięki sterylnemu zapakowaniu nadają się do użytku już po otwarciu.

Smoczki Sterifeed

Smoczki marki Sterifeed wykonane są z materiałów bezpiecznych, dzięki czemu można je stosować już u najmłodszych. Dostępne są trzy modele, dzięki czemu można dostosować smoczek do indywidualnych potrzeb dziecka.

Smoczki standardowe

Smoczki standardowe zapewniają średni przepływem pokarmu przy pomocy trzech otworów znajdujących się na zakończeniu miękkiej części smoczka. Przeznaczone są dla dzieci, które radzą sobie ze ssaniem oraz karmieniem.

Smoczki wcześniacze

Smoczki wcześniak zapewniają wolniejszy przepływ pokarmu – posiadają tylko jeden otwór przepływowy. Przeznaczone są dla dzieci, które zostały urodzone przedwcześnie i mają problemy ze ssaniem i dopiero uczą się prawidłowo jeść z butelki.

Smoczki ortodontyczne

Smoczki te posiadają specjalny kształt, który zapewnia odpowiedni rozwój podniebienia u maluszków. Przystosowane są do anatomicznej budowy jamy ustnej. Posiadają trzy otwory przepływowe, tak samo jak smoczki standardowe.

Zalety smoczków

  • higiena – smoczki jednorazowe eliminują konieczność mycia i dezynfekcji po każdym użyciu
  • wygodne w podróżach – smoczki te będą bardzo praktyczne podczas podróży, nie trzeba się martwić o utrzymanie w czystości smoczka, a po użyciu można go zastąpić nowym
  • bezpieczeństwo w kwestii zdrowia – jednorazowe smoczki to gwarancja, że dziecko zawsze używa świeżego i higienicznego smoczka
  • brak konieczności przechowywania – nie musisz się martwić o to, w jaki sposób przechowywać smoczek, tak żeby się nie zabrudził
  • dostępne w gotowych pakietach – smoczki dostępne są w pakietach po kilka sztuk, w atrakcyjnych cenach

Oferowane przez nas smoczki są kompatybilne z butelkami Sterifeed i innymi, dostępnymi na rynku (ze standardowym gwintem). W asortymencie sklepu Milklab.pl posiadamy także smoczki wielorazowe dla niemowląt.