Smoczek z wolnym przepływem dla niemowląt i wcześniaków, wielorazowy

Smoczki wielorazowe

Smoczki wielorazowe od Sterifeed wykonane są z bezpiecznych materiałów i można wykorzystywać je wielokrotnie. Przeznaczone są do karmienia dzieci.

Smoczki od Sterifeed

Smoczki występują w dwóch wariantach: standardowy oraz wcześniak. Dzięki temu, można je dostosować do wymogów indywidualnych dziecka.

Smoczki standardowe

Posiadają 3 otwory przepływowe, co zapewnia standardowy przepływ pokarmu przez smoczek. Przeznaczone są dla dzieci, które nie maja problemu ze ssaniem oraz karmieniem.

Smoczki wcześniacze

Posiadają wyłącznie 1 otwór przepływowy, dzięki czemu pokarm wydostaje się z nich w wolniejszy sposób. Przeznaczone są dla dzieci, które urodziły się przedwcześnie i wymagają wolniejszego karmienia.

Smoczki

Oferowane smoczki są kompatybilne z butelkami Sterifeed dostępnymi na naszej stronie oraz innymi butelkami dostępnymi na rynku (ze standardowym gwintem).

Można zakupić je pojedynczo lub po kilka sztuk, w specjalnie przygotowanych zestawach, w atrakcyjnych cenach.

Zalety smoczków

  • ekologiczne – smoczki są bardziej ekologiczne, ponieważ eliminują konieczność regularnego wyrzucania jednorazowych smoczków, pomaga to w redukcji ilości odpadów
  • trwałe – są zaprojektowane do wielokrotnego użytku
  • ekonomiczne – w dłuższej perspektywie czasowej stanowią one oszczędność kosztów
  • bezpieczeństwo dla zdrowia – wykonane są z materiałów bezpiecznych, nie zawierają BPA
  • dostosowane do indywidualnych potrzeb – dostępne są w dwóch wersjach – standardowej i wcześniak – ze względu na to można je dostosować do indywidualnych potrzeb dziecka
  • kompatybilne z butelkami – pasują do butelek Sterifeed dostępnych na stronie
  • wygodne w użyciu – można je w łatwy sposób zakręcać oraz odkręcać z butelki

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu – posiadamy w sprzedaży produkty przeznaczone dla rodziców małych dzieci, takie jak smoczki jednorazowe, które w dużym stopniu ułatwiają codzienną opiekę nad maluszkiem – sprawdź!