Poradnik matki karmiącej

Zdjęcie do wpisu blogowego

Jednorazowe butelki na pokarm

Wiele mam chce posiadać zapasowe jednorazowe butelki na mleko. Tego rodzaju butelki umożliwiają przechowywanie pokarmu w momencie gdy mama walczy z nawałem, ale również w momencie gdy kobieta nie ma pokarmu idealnie sprawdzą się podczas karmienia mlekiem modyfikowanym.

Butelka jednorazowa do karmienia – materiał

Butelki jednorazowe do karmienia marki Sterifeed wyróżnia wysoka jakość wykonania, zostały opracowane z myślą o bezpiecznym przechowywaniu pokarmu kobiecego. Butelki jednorazowego użytku wykonane są z materiału sztucznego, polipropylenu, który nie zawiera szkodliwych materiałów takich jak BPA bądź DEHP.

Butelki do karmienia wyróżnia lekkość, odporność mechaniczna oraz dobra izolacja cieplna. Umożliwiają na zachowanie temperatury mleka kobiecego. Dodatkowym atutem jest fakt, iż większe dzieci mogą chwycić je w rączki bez żadnego ryzyka.

Należy pamiętać, że butelkę jednorazową powinno się po użytku wyrzucić do koszta.

Dodatkowym plusem jest wygoda w momencie gdy mama wychodzi z dzieckiem na spacer bądź jedzie z nim w podróż.

Jak już wspominano wyżej idealnie sprawdzają się do przechowywania pokarmu kobiecego, można je zamrażać. Niska temperatura nie sprawia, że butelki tracą na swojej wartości.

Rozmiar

Rozmiar butelki jednorazowej do karmienia zależy od potrzeb Twojej pociechy. Buteleczka powinna mieścić pokarm mamy aby wystarczyło na jeden posiłek. W naszej ofercie rodzice znajdą butelki o różnych pojemności: 50ml, 100ml, 130ml oraz 250ml.

Smoczek

Smoczek to bardzo ważny element, który jest niezbędny do karmienia butelką. W ofercie możemy Państwu zaoferować smoczki bez lateksu marki Sterifeed. Wiele badań pokazuje, że smoczki tego typu są najlepszym wyborem dla noworodków.

Idealnym rozwiązaniem przy butelkach do karmienia jednorazowego użytku będą smoczki jednorazowe. W naszym sklepie znajdują się trzy rodzaje smoczków:

  • Smoczek dla wcześniaków oraz noworodków – wolny przepływ, 4ml na minutę.
  • Smoczek dla wcześniaków oraz noworodków – średni przepływ, 9ml na minutę.
  • Smoczek ortodontyczny – kształt smoczka ortodontycznego wspomaga naturalny rozwój podniebienia, zębów oraz dziąseł dziecka, przepływ – 9ml na minutę.

Dużą zaletą tych smoczków jest, że są gotowe do natychmiastowego użycia, gdyż zapakowane zostały w sterylne opakowania.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *