Poradnik matki karmiącej

Zdjęcie do wpisu blogowego

Butelki jednorazowe do karmienia niemowląt

Butelki do karmienia to jeden z niezbędnych akcesoriów wyprawki niemowlęcej. Dlaczego są takie istotne? Butelki jednorazowego użytku przydają się w sytuacjach gdy mama nie może karmić piersią, wyraża chęć karmienia swojej pociechy w systemie mieszanym bądź planuje połączyć opiekę nad maleństwem z obowiązkami zawodowymi.

Dodatkowym autem butelek jest fakt, że pozwalają one na karmienie dziecka przez swojego tatę a nawet babcię czy dziadka.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo butelki jednokrotnego użytku o różnej pojemności w zależności od potrzeb maluszka. Dlaczego warto kupić u nas butelkę jednorazową? Już odpowiadamy!

Butelki jednorazowego użytku do karmienia marki Sterifeed – hit wśród mam

W naszym sklepie znajdują się butelki do karmienia marki Sterifeed. Marka Sterifeed od kilkunastu lat cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki nim na całym świecie zaopatrywane są Odziały Neonatologiczne.

Marka Sterifeed cieszy się wysoką klasą wykonania oraz jakości wytwarzanych produktów. Butelki jednorazowe wykonane są z polipropylenu, nie zawierają szkodliwych materiałów takich jak BPA czy DEHP. Dlatego są bezpieczne dla noworodków ale także dla wcześniaków.

Dzięki swojej uniwersalności są kompatybilne z laktatorami firmy Ameda, Medela, Ardo, Lansinoh. 

Butelki jednorazowe są gotowe do natychmiastowego użytku ze względu na fakt, że są pakowane w sterylne woreczki foliowe. 

Dodatkowym atutem jest fakt, że idealnie nadają się do przechowywania pokarmu oraz jego mrożenia. Buteleczka jest wykonana z takiego materiału aby podczas mrożenia nie dochodziło do rozszczelnienia.

Zalety butelek jednorazowego użytku:

  • W swojej ofercie posiadamy 4 rozmiary butelek jednorazowych, pozwala to na wybór odpowiedniej pojemności w zależności od poziomu laktacji.
  • Wszystkie butelki posiadają wyraźną skalę, która pozwala na precyzyjne odmierzenie niezbędnej porcji pokarmu.
  • Butelki jednorazowe pasują do większości smoczków znajdujących się na rynku. Gorąco polecamy do zapoznania się z naszą ofertą smoczków z firmy Sterifeed.
  • Butelki jednorazowe zostały tak stworzone aby zbieranie, przechowywanie, podgrzewanie, pasteryzowanie a także podawanie przez mamę mleka było bardzo wygodne.
  • Dużym autem jest natychmiastowa gotowość produktu do użycia. Co pozwala na zaoszczędzenie czasu przez mamę.
  • Butelki jednorazowe można stosować już od pierwszych dni życia Twojej pociechy.

Istotny fakt to, że butelki jednorazowego użytku przeznaczone są do użytku tylko jeden raz, po użyciu przez mamę buteleczkę należy wyrzucić do koszta. Tego rodzaju butelki idealnie sprawdzą się podczas użytku domowego jak również szpitalnego.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *